Domů / Nářadí / Bazény

Bestway 58035 Krycí plachta 457cm


Žádné hodnocení.
Bazénová krycí plachta Bestway 58035 457 cm Bazénová krycí Bestway 58035 pro kruhové bazény o průměru 457 cm. Je vyhotovená ze silného polyethylenu, který chrání před nečistotami, redukuje poškození bazénové folie a udržuje Váš bazén čistý. chrání proti
Dostupnost: NA DOTAZ
265,00 Kč
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Bestway 58035 Krycí plachta 457cmBazénová krycí plachta Bestway 58035 457 cm
Bazénová krycí Bestway 58035 pro kruhové bazény o průměru 457 cm. Je vyhotovená ze silného polyethylenu, který chrání před nečistotami, redukuje poškození bazénové folie a udržuje Váš bazén čistý. chrání proti spadu nečistot a odpařování vody jednoduché použití a montáž na stahovací šňůrku.
Krycí plachta, vyhotovená ze silného vinylu nabízí ochranu před nečistotami, redukuje poškození bazénové folie a udržuje Váš bazén čistý. Upevnění se provádí obvodovou šňůrou.
Montáž: Krycí plachtu položte na bazén, převis dejte přímo přes prstenec Vašeho bazénu. Pomocí šňůry, která se nachází v převisu, můžete plachtu jednoduše a rychle upevnit.
Odvodnění při dešti, ochrana proti hrubým nečistotám: Tato krycí plachta standardně disponuje odvodňovacími otvory. Díky tomu je umožněno snadné sejmutí plachty bez předchozího odčerpávání dešťové vody. Velikost drenážních otvorů byla zvolena tak, aby dešťová voda mohla odtékat, ale zároveň, aby se hrubé nečistoty nedostávaly dovnitř bazénu. Běžné náklady na čištění a s tím spojené použití produktů péče o vodu v bazénu se tak redukují.
Určeno pro bazény: O 457 cm
Průměr plachty: 495 cm
Materiál: polyethylen
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.