Domů / Vysavače

MIELE Scout RX2


Žádné hodnocení.
Robotický vysavač se systémem Quattro Cleaning Power, díky kterému zachytává prach na kobercích i tvrdých podlahách. Miele Scout RX2 můžete obsluhovat pomocí mobilní aplikace odkudkoliv a vracet se do uklizeného bytu. S pomocí inteligentní 3D navigace roz
Výrobce: Miele
Dostupnost: NA DOTAZ
18.990,00 Kč
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
MIELE Scout RX2Robotický vysavač se systémem Quattro Cleaning Power, díky kterému zachytává prach na kobercích i tvrdých podlahách. Miele Scout RX2 můžete obsluhovat pomocí mobilní aplikace odkudkoliv a vracet se do uklizeného bytu. S pomocí inteligentní 3D navigace rozpozná předměty a uklidí všude, bez vynechání. Důkladné vyčištění rohů díky bočním kartáčům Corner Brush, dlouhá výdrž akumulátoru – Non-Stop 60 min.

Klíčové vlastnosti Miele Scout RX2:
- Systém 3D Smart Navigation: robotický vysavač je vybaven dvěma čelními kamerami, které zajišťují 3D rozpoznání předmětů a zajišťují vhodnou vzdálenost od možných překážek a navigují ho kolem nich.
- Quattro Cleaning Power: efektivní systém vysávání pro všechny typy podlah díky čtyřem specifickým vlastnostem přístroje.
- Technologie rozpoznání nábytku: vysavač rozpozná nábytek, schody a překážky a předejde kolizím nebo pádu.
- Komfortní obsluha s Mobile Control: jednoduše naprogramujete dobu startu a Scout RX2 začne samostatně pracovat a poté si zajede do nabíjecí stanice. Přes zobrazení mapy snadno zkontrolujete proces čištění. Máte přehled o úklidu kdykoliv, odkudkoliv.
- Ploché provedení: díky kompaktnímu provedení se snadno dostane pod nízký nábytek a do těžko dostupných míst.
- Filtr Air Clean+: filtr AirClean odstraňuje částečky nečistot z nasávaného vzduchu velmi důkladně. Zajišťuje nižší obsah jemného prachu v obytné místnosti, než před vysáváním.
- Překonávání koberců: přechod z hladkých podlah na koberce zvládá snadno díky silnému pohonu a neklouzavým kolečkům. Překoná koberce, kabely a prahy až do výšky 17mm.
- Nádobka na prach: po odklopení krytu lze nádobku jednoduše vytáhnout pomocí žluté rukojeti a vysypat ji přímo do koše.
- Režim SPOT: s pomocí režimu Spot cíleně vyčistí plochy o velikosti 180 × 180 cm. Vhodný na drobky nebo psí chlupy.
- Dlouhá výdrž akumulátoru Non-Stop 60 min
- Doba nabíjení 150 min.

Technické parametry:
Typ vysavače: Robotický
Napájení: Li-Ion
Maximální hlučnost: 64 dB
Barva: Mangově červená

Dodávané příslušenství:
Dálkové ovládání
Dobíjecí stanice
Adaptér
Magnetický pásek k ohraničení prostoru
2 boční kartáče
1 náhradní filtr

EAN:4002515833834
Specifikace
Váha 3 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.